Vrienden van De Gouwestem


Onze concerten worden mede mogelijk gemaakt door de vrienden van CWM "DE GOUWESTEM"
     
Aannemers- en Wegenbouwbedrijf Versluys & Zn BV Bodegraven www.versluysgroep.nl
Aannemersbedrijf Gebr. Schouls B.V. Leiden www.schoulsleiden.nl
Autobedrijf Boonstoppel B.V. Waddinxveen www.boonstoppel.nl
Boekhouder Scheveningen Den Haag www.boekhouderscheveningen.nl
Bouwbedrijf Valkenburg B.V. Nieuwerkerk a/d IJssel www.valkenburgbouw.nl
Buijs Schilders B.V. Den Haag www.buijsschilders.nl
Camping Groot Grobbenhorst Nunspeet www.grobbenhorst.nl
Duikbedrijf C.O.W. B.V. Vianen www.duikwerken.com
Flexcom Waddinxveen www.flexcom.nl
Garden ID – Ontwerp,Aanleg en tuinonderhoud Ter Aar www.gardenID.nl
Kaashandel A. van der Stok Lopik www.kaashandelvanderstok.nl
Lansigt Accountants & Belastingadviseurs Alphen a/d Rijn www.lansigt.nl
Leliveld Transport B.V. Mijdrecht www.leliveldtransport.nl
Pont Elektrotechniek Alphen aan den Rijn www.pontelektrotechniek.nl
Quatro Expertise B.V. Oosterhout www.quattro-expertise.nl
Raadgevend Ingeniersbureau Van Dijke Alphen aan den Rijn www.vandijkebv.nl
Smederij en constructiebedrijf H. Pelgrim B.V. Leiden www.hpelgrim.com
Stip Sloopwerken Hazerswoude  www.stipsloopwerken.nl
Tromp's Bouw- en Ontwikkelingsmaatschappij B.V. Alphen aan den Rijn www.trompbouwenontwikkeling.nl
Van Hameren Verhuur B.V. Ter Aar www.huurpontons.nl
Van Woudenberg Tuinplanten  Zevenhuizen www.vwtuinplanten.nl
Voorham Bronbemaling Wassenaar www.voorhambronbemaling.nl
Welcom bij Jaap Waddinxveen www.welcombijjaap.nl
Zuidwijk Carrosserieën B.V./van der Smit Aanhangwagens BV Alphen aan den Rijn www.zuidwijkcarrosserieen.nl
     
Wilt U ook Vriend van CWM “De Gouwestem” worden? Bel voor informatie onze voorziiter Rijk Vinke (06 53 23 27 80).

Eerstvolgende concert

dinsdag 13 november
Scheveningen
dinsdag 11 december
Rotterdam
zaterdag 15 december
Gouda
>> Alle concerten









Vrienden van De Gouwestem

>> Meer info

Donateurs van De Gouwestem

>> Meer info